Учителів-героїв Київщини нагородили відзнаками Верховної Ради України

24 листопада 2022 року відбулася церемонія вручення відзнак Верховної Ради України працівникам освітньої галузі. Серед нагороджених – 26 працівників освітньої галузі з Київщини. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

Загалом нагороджено 26 працівників системи освіти з Бучанської, Іванківської, Дмитрівської, Димерської, Великодимерської, Макарівської, Немішаївської, Ірпінської, Бородянської, Петрівської та Гостомельської територіальних громад.

Це – освітяни, які під час російської окупації Київщини не залишили свої населені пункти та робочі місця. Під час активних бойових дій вони були взірцем для мешканців громад і зробили все можливе, щоб зберегти життя дітей, заклади освіти та матеріально-технічну базу. Уже після деокупації пристоличного регіону ці педагоги доклали максимум зусиль для того, щоб якнайшвидше відновити освітній процес у своїх населених пунктах.

За заслуги перед українським народом Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук нагородив працівників закладів освіти Почесними грамотами Верховної Ради України і Грамотами Верховної Ради України. Пан Стефанчук подякував освітянам за мужність, патріотизм і самовідданість.

Крім того, Сергій Бабак вручив Подяки Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій працівникам галузі, які завдяки своєму високому професіоналізму та сумлінній праці зробили вагомий внесок у розвиток закладів освіти Київщини.

 

За матеріалами – Київська ОВА

Схожі публікації


Догори