Серпнева конференція освітян Київщини

Серпнева конференція освітян КиївщиниУ Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічній інститут» 28 серпня 2013 року відбулася традиційна серпнева конференція освітян Київської області.

Тема засідання – «Нові стандарти освіти як необхідна умова підвищення її доступності та якості».

До президії конференції було запрошено голову Верховної Ради України В.В. Рибака, голову Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюка, голову Київської обласної ради О.С. Качного, заступника голови Київської обласної державної адміністрації Т.Л. Подашевську, директора департаменту освіти і науки Н.І. Клокар, голову Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України А.Д. Цикалюка.

Учасники конференції відзначили, що на Київщині досягнуто конкретних результатів щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича «Діти-майбутнє України», які спрямовані на створення умов для всебічного дітей, рівного доступу до якісної дошкільної та загальної освіти.

На конференції було визначено пріоритетні напрями модернізації системи освіти області. Це – створення сучасної матеріально-технічної, системне підвищення якості освіти на інноваційній основі, модернізація мережі навчальних закладів спрямована на ефективне використання матеріальних, кадрових та фінансових ресурсів та визначено завдання, спрямовані на реалізацію ефективних заходів щодо підвищення якості освіти області в 2013-2014 навчальному році. Особлива увага та підтримка буде надаватися обдарованим і талановитим дітям.

Спікер парламенту вручив відзнаки Верховної Ради України кращим освітянам Київщини, а голова облдержадміністрації нагородив кращих педагогів – переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2013».

Виступ вихованців позашкільних навчальних закладів області святково завершив роботу конференції.

За інформацією Київської обласної організації ПрофспілкиСерпнева конференція освітян КиївщиниСерпнева конференція освітян Київщини

Серпнева конференція освітян КиївщиниСерпнева конференція освітян Київщини

Схожі публікації


Догори