Регіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти Миколаївщини

Регіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти Миколаївщини26 серпня 2015 року, в форматі онлайн, відбулася обласна серпнева конференція працівників освіти Миколаївської області «Регіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти Миколаївщини».

Співорганізатором конференції став обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки.

У роботі конференції взяла участь та привітала освітян заступник голови облдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Оксана Альбінівна Янішевська.

До учасників онлайн-конференції, освітян області звернулась у своєму виступі голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Віра Михайлівна Оборонько, яка окреслила позицію обласної освітянської Профспілки на сучасному етапі та завдання, що стоять перед профспілкою в новому навчальному році.

«У центрі уваги Профспілки завжди стоїть Вчитель з його турботами, хвилюваннями та постійною працею», – наголосила керівник обласної Профспілки.

З доповіддю «Освіта Миколаївщини: на шляху від «посилених заходів» до «українського прориву» виступила директор департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Алла Борисівна Веліховська.

В обговоренні доповіді взяли участь представники влади, керівники навчальних закладів, управлінь та відділів освіти, вчителі. Конференція пройшла на високому організаційному рівні, з використанням сучасних інформаційних технологій.

Миколаївська обласна організація Профспілки


Регіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти МиколаївщиниРегіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти Миколаївщини

Регіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти Миколаївщини

Схожі публікації


Догори