Інтерактивний курс щодо вплив травми на поведінку й навчання дітей

«Вплив травми та як вона шкодить поведінці й навчанню: що потрібно знати вчителю» – це інтерактивний онлайн-курс, розроблений командою проєкту «Дій для дітей України» (UCAP) спільно з Національним центром готовності до катастроф при Школі клімату Колумбійського університету. 

У курсі використовується підхід «травма-інформоване навчання». 

Концепція «травма-інформоване навчання» передбачає використання інформації та інструментарію для задоволення потреб дітей, які пережили травми і чия поведінка часто перешкоджає становленню позитивного клімату в класі та/або навчанню самих учнів. 

Курс зосереджено на тому, як вчителі та інші освітяни можуть розробити практики та провести травма-інформовані заходи у класах, щоб допомогти підтримати та зцілити учнів, які пережили травматичні події, особливо ті, що пов’язані з війною та переміщенням. 

Учасникам курсу представлено слайд-презентацію з відповідним вмістом, доповненим перевірками вивченого та інтерактивними вправами, а також список корисних ресурсів на слайді «Педагогічна література». 

Курс складається з чотирьох самостійних модулів:

• ● Модуль 1: Травма. Вступ

• ● Модуль 2: Симптоми травми, та як вона впливає на поведінку і навчання 

• ● Модуль 3: Як освітяни можуть підтримати дітей, які пережили травму 

• ● Модуль 4: Що можна зробити в класі та школі для впровадження стратегій і практик, враховуючи отримані учнями травми

Після проходження курсу видається Сертифікат (2 години).

Представники UCAP розробили спеціальну навчальну програму, яка допоможе освітянам у роботі з дітьми, що отримали психологічну травму. 

Навчальні матеріали курсу «Вплив травми та як вона шкодить поведінці й навчанню: що потрібно знати вчителю» перекладені українською мовою.

Зверніть увагу, що курс краще проходити на комп'ютері. Якщо ви плануєте вчитися з мобільного пристрою, тоді перегорніть його у горизонтальне положення та натисніть на кнопку старту.

 

Довідково 

Проєкт «Дія заради дітей України» (UCAP) співпрацює з міською владою Варшави та низкою організацій на місцях, щоб задовольнити потреби понад 150 000 українських дітей, що знайшли притулок у Польщі або внутрішньо переміщені всередині України, і зазнали психологічної травми внаслідок війни. Це діти, які потребують психологічної підтримки, іноді доступ до медичної допомоги, і практично для кожної дитини шкільного віку за кордоном – доступу до української освіти. Саме в забезпеченні цих потреб полягає робота та місія проєкту Ukraine Children’s Action Project».

Контактна особа UCAP: Юлія Кардаш, регіональний директор UCAP Проєкт «Дій для Дітей України»: jul.kardash@gmail.com. 

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори