Всесвітній день цивільної оборони: збільшення свідомості та готовності громадян

Щороку 1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оборони, присвячений підвищенню рівня свідомості громадян щодо важливості заходів цивільної оборони. Цей міжнародний день покликаний нагадати про необхідність готовності та дієвих заходів для захисту життя, здоров’я та майна людей у випадку надзвичайних ситуацій.

Базові знання з цивільної оборони вміщують у себе вчасне реагування на природні катастрофи, техногенні аварії, терористичні акти тощо.

Заходи, які плануються та впроваджуються в цей день, спрямовані на підготовку громадян до можливих загроз та вчать ефективним методам врятування та допомоги в екстремальних обставинах. 

У період повномасштабної війни, День цивільної оборони стає надзвичайно актуальним, оскільки дії армії окупантів завжди призводять до страждань серед мирного населення.

Під час воєнних дій дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та бути свідомими. Тому Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України зібрав ключові рекомендації для учнів, які викладені у підручнику «Абетка з безпеки школяра середньої школи».

Знайте, навчайтеся і застосовуйте свої знання заради загальної безпеки!

Мирного неба та безпечного життя!

 

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори