Молодіжний делегат України до ООН» 2024-2025: відкрито прийом заявок

Відкрито прийом заявок на програму «Молодіжний делегат України до ООН» 2024-2025. 

Молодь 20-27 років запрошують спробувати себе в ролі дипломата та виступити від імені української молоді на Генасамблеї ООН та інших міжнародних подіях. 

«Молодіжний делегат України до ООН» 2024-2025 – це всеукраїнська програма, спрямована на активізацію участі молоді в процесах міжнародної дипломатії, поширенні принципів відповідальності в суспільстві, здійснення реальних глобальних та локальних змін, ініційованих молодими лідерами.

Вимоги до аплікантів:

  • громадянство України;
  • вік 20-27 років;
  • високий рівень володіння англійською мовою (Upper-Intermediate, Advanced);
  • досвід діяльності в молодіжній сфері та приналежність до української молодіжної організації, ініціативи чи спільноти.

Для участі у відборі:

  1. Зніміть коротке відео на тему «Як я посилюю голос української молоді на міжнародному рівні» (відео на 1 хв без прискорення).
  2. Заповніть онлайн-форму (туди ж додасте посилання на ваші відео та CV).
  3. Чекайте на лист-підтвердження від організаторів.

Детальніше про умови подання заявок

Набір на програму триватиме з 2 до 22 квітня включно.

Довідково

Програму «Молодіжний делегат України до ООН 2024-2025» реалізовує Фонд родини Богдана Гаврилишина в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст програми не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Програма «Молодіжний делегат України до ООН» впроваджується на сталій основі з 2014 року. У межах проєкту Фонд родини Богдана Гаврилишина співпрацює з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством закордонних справ України. Організаційну підтримку надає ГО «Razom for Ukraine». У 2020 році досвід реалізації програми в Україні визнано одним із кращих на міжнародному рівні і включено до довідника ООН щодо програми «Молодіжний делегат до ООН».


За матеріалами – Ukrainian Youth Delegate to the UN


Відділ роботи з молоддю ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори