Профспілковий молодіжний кемп Київщини: reunion trade union

23 лютого 2024 року у Будинку профспілок України відбувся захід «Профспілковий молодіжний кемп Київщини: reunion trade union», який об’єднав та згуртував профспілкову молодь регіону.

На кемпі молоді люди дискутували про розвиток молодіжного профспілкового руху, говорили про виклики для профспілок в умовах війни, мотивацію профспілкового членства серед молоді та інші актуальні питання. 

Київську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України представляли делегати молодіжної ради: Андрій Бурлуцький – студент Богуславського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького; Тамара Жданова і Катерина Маркитан – студентки Білоцерківського гуманітарного фахового коледжу; Анна Клименко та Юлія Лата– вчителі Бориспільського ліцею ім. Юрія Головатого; представники університету Григорія Сковороди в Переяславі – Михайло Бойко, заступник голови первинної профспілкової організації та Вікторія Власюк – аспірантка закладу.

Після знайомства і представлення учасників заходу, голова Київської обласної ради профспілок Василь Хвостіков звернувся до учасників кемпу із вступним словом. Модератори заходу Іванна Храпко (голова молодіжної ради ФПУ) та Катерина Волошко (секретар молодіжної ради ФПУ) виступили з презентаціями на тему: «Сьогодення молоді Київщини: куди рухаємось далі», яка захопила увагу всіх присутніх. 

Учасники також мали можливість взяти участь у тренінгу – «Ментальне здоров’я у трудовому колективі» та прослухати лекцію на тему «Основи мінної безпеки». Після цього учасники змогли обговорити актуальні питання та обмінятися враженнями.

 

Київська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори