Круглий стіл студентських профспілкових лідерів

Згідно з планом роботи Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та Молодіжної ради Вінницької обласної організації Профспілки 26 квітня 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського відбулося засідання Круглого столу студентських профспілкових лідерів. Тема заходу – «Зміни у стипендіальному забезпеченні осіб, які навчаються. Дії профспілкових організацій щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів студентської та учнівської молоді».

У роботі круглого столу взяли участь голови первинних профспілкових студентських організацій та студентський профспілковий актив Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, Вінницького національного технічного університету, Вінницького національного аграрного університету, Барського гуманітарно-педагогічного коледжу, Барського коледжу транспорту і будівництва, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища №4, Немирівського професійного ліцею та  огребищенського вищого професійного училища №42.

Спочатку відбулася оглядова екскурсія, яку організували профспілкові активісти педагогічного університету. Заступник голови об’єднаної  первинної профспілкової організації закладу Олена Граматович розповіла про особливості організації роботи студентського профкому Вінницького державного педагогічного університету, здобутки та проблеми.

Офіційна частина розпочалася з вітального слова голови обласної організації Профспілки Сергія Пугачова, який розповів, що Вінницька обласна організація Профспілки переймається проблемами студентської молоді і  сприяє їх вирішенню, та  підкреслив, що робота студентських профспілкових організацій Вінниччини проводиться на досить високому рівні.

Привітала учасників Круглого столу й ректор педуніверситету Наталія Лазаренко, а також розповіла про роботу і життя студентів, науково-технічні здобутки університету та наголосила на плідній співпраці й налагодженій роботі зі студентською профспілковою організацією.

Представники навчальних закладів ділилися наболілими проблемами, пов’язаними з сучасними реформами в галузі освіти, соціально-економічними та житлово-побутовими умовами студентів.

Далі засідання Круглого столу переформатувалося в засідання Молодіжної ради, під час якого голова  О. Граматович прозвітувала про роботу за період з 19 квітня 2016 року по 26 квітня 2017 року та озвучила ідеї щодо подальшої діяльності Молодіжної ради. Було обрано нову голову Молодіжної ради - Катерину Козак голову первинної профспілкової організації студентів Вінницького національного аграрного університету, заступників голови Молодіжної ради та затверджено виконавчий комітет.

Окрім цього було підготовлено проект листа звернення до депутатів верховної ради України щодо змін в Законі України «Про вищу освіту».

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори