Студентська зміна Вінниччини – 2016

Згідно з планом роботи Молодіжної ради Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та за підтримки обкому відбулась перша «Студентська зміна 2016» для студентського профспілкового активу ВНЗ Вінницької області.

17 учасників, представників ВДПУ, ВНАУ, ВНТУ, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу та Барського гуманітарно-педагогічного колдежу, протягом 7 днів оздоровлювалися на базі відпочинку Альтаїр курорту Коблево. Однак, крім основної мети (оздоровлення) профактивісти мали змогу в неформальній обстановці поділитись досвідом роботи своїх профспілкових організацій та обговорити нагальні студентські проблеми.

Найважливішим стало питання стипендіального забезпечення та рекомендацій, надісланих Міністерством фінансів щодо скорочення видатків на стипендії.

Було прийнято рішення звернутись від ППОС до Прем’єр-міністра України з вимогою не підтримувати антисоціальних пропозицій і врахувати думку студентства.

Також під час «Студентської зміни» були проведені заняття, в на яких активісти систематизували знання про історію виникнення профспілкового руху, змогли удосконалити комунікативні здібності, підготовку до публічних виступів, роботу у соцмережах та готувати інформацію для поширення.

Загалом увесь час панувала дружня весела атмосфера, дні, сповнені спортивними іграми та цікавими прогулянками, спливли непомітно і залишили багато приємних вражень та спогадів.

Вінницька обласна організація Профспілки

     

0

Схожі публікації


Догори