Профспілка порушує питання у прямому ефірі «5 каналу»

Профспілка порушує питання у прямому ефірі «5 каналу»14 листопада 2012 року заступник Голови Профспілки Сергій Романюк був гостем студії щоденної аналітичної програми «Час. Підсумки дня», що виходить в ефірі «5 каналу».

Тема телепередачі – «Покращення вже сьогодні?».

Затримка зарплати бюджетникам, здорожчання соціальних видів хліба у столиці, нові тарифи тощо. Саме з такою економікою щодень стикається кожен українець. ВВП, що падає, гривня, яка повторює рухи національного валового продукту, зниження експорту та інвестиційних вливань та постійний ріст імпорту – аж до буденних продуктів харчування. За цю економіку відповідає влада, яка щодня переконує – криза концентрується на Європі, а Україну натомість оминає.

Чого чекати українцями і де урядовці візьмуть кошти аби розрахуватися з бюджетниками – йшла мова з гостями програми – політиками, експертами.
Сергій Романюк не лише представив «свіжий погляд» у загальній темі дискусії, а й озвучив гостре питання Профспілки – нестача коштів для виплат заробітних плат освітянам, стипендій студентству, що мовою цифр становить майже 5,5 мільярда гривень за держбюджетом.

У прямому ефірі він наголосив, що освіта – це рушійна сила економіки, куди необхідно інвестувати кошти для нормального функціонування будь-якого громадянського суспільства. І люди повинні отримати зароблені гроші, а уряд – зберегти баланс настроїв у освітянській громаді.

Нагадуємо, Профспілка моніторить ситуацію щодо виплати зарплат у галузі і тримає на контролі підготовку до спільного проведення президії бюджетних сфер, яка відбудеться 10 грудня 2012 року.


До відома
«Час. Підсумки дня» – щоденне аналітичне ток-шоу.

Ведучі Святослав Цеголко, Сергій Дорофеєв та Роман Чайка ведуть програму в режимі ротації.

Загальний хронометраж прямого ефіру – півтори години, розділені на 4 блоки. Інформаційне наповнення: сюжети, прямі включення, випуски новин, залучення аудиторії через соціальні мережі, анонс подій наступного дня.

Головною відзнакою нового ток-шоу є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Профспілка порушує питання у прямому ефірі «5 каналу»Профспілка порушує питання у прямому ефірі «5 каналу»
0
15 листопада 2012
2 136

Схожі публікації


Догори