Вирішення трудових спорів в Україні – профспілки обговорюють нову концепцію

Вирішення трудових спорів в Україні – профспілки обговорюють нову концепцію7 лютого 2013 року у Будинку спілок відбулася презентація «Проекту Концепції нової моделі вирішення трудових спорів в Україні, яку обговорювали представники галузевих профспілок України в рамках шведсько-українського проекту у сфері вирішення трудових спорів.

До обговорення презентації долучилися представники Національної служби посередництва і примирення, незалежні експерти, координатор шведсько-українського проекту в Україні. Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботу заходу взяв головний юрисконсульт виконавчого апарату ЦК В.І. Паливода.

Керівник експертної групи Н.І. Зарько презентувала проект концепції нової моделі вирішення трудових спорів в Україні – результат роботи Робочого комітету експертної групи шведсько-українського проекту у сфері вирішення трудових спорів.

Проект концепції, зокрема, передбачає аналіз сучасного стану вирішення трудових спорів в Україні, визначення основних проблем існуючої в Україні системи, які перешкоджають ефективному вирішенню трудових спорів, порівняльний аналіз української та шведської моделей вирішення трудових спорів та пропозиції щодо удосконалення системи вирішення трудових спорів в Україні.

Крім того, визначено напрями та етапи формування нової моделі, а також прогнозовані результати від її впровадження.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Вирішення трудових спорів в Україні – профспілки обговорюють нову концепціюВирішення трудових спорів в Україні – профспілки обговорюють нову концепцію

Вирішення трудових спорів в Україні – профспілки обговорюють нову концепціюВирішення трудових спорів в Україні – профспілки обговорюють нову концепцію

Схожі публікації


Догори