Запровадження гнучкого стимулювання праці педпрацівників – протиправно

Запровадження гнучкого стимулювання праці педпрацівників – протиправноЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка з приводу питання виплати надбавки педагогічним працівникам.

Так, у листі сказано, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. № 1130 з метою підвищення престижності педагогічної праці починаючи з 1 січня 2010 року було запроваджено виплату надбавки окремим категоріям педагогічних працівників, яка є досить вагомим матеріальним стимулом для педагогів.

Проте, Міністром фінансів України було прийнято рішення про запровадження гнучкого стимулювання праці педагогічних працівників встановленням надбавок в розмірі до 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України вважає такі дії протиправними.

Галузева Профспілка наголошує на необхідності безумовного дотримання в державі вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.03. 2011 № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» та розраховує на вжиття Прем’єр-міністром відповідних заходів для недопущення порушення трудових прав педагогічних та бібліотечних працівників навчальних закладів та установ освіти.

Завантажити звернення pro-list-mfu-gnuchki-nadbavki.doc [246 Kb][307] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори