Нове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізації

Нове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізаціїРоль та місце профспілок, уміння адаптуватися організацій у сьогоденні та ефективно здійснювати свою діяльність із захисту прав спілчан, нові комунікаційні платформи й курс на модернізацію – все це неповний перелік тем, що обговорювали учасники Профспілкового Клубу «Нове бачення» (New Vision).

Урочисте відкриття цієї спеціальної платформи для профспілкового спілкування та обміну досвідом відбулося 18 лютого 2015 року в м. Києві.

Перша зустріч об’єднала понад 30 активістів від Федерації профспілок України, всеукраїнських профспілок агропромислового комплексу, нафти й газу, оборони, торгівлі, медиків, освітян, інформаційних, комунікаційних та бізнес технологій, житлово-комунального господарства тощо.

Представники від Профспілки працівників освіти і науки України активно долучилися до роботи й взяли безпосередню участь у підготовці методичного супроводу засідання й виступили з презентаціями. Зокрема, Інна Михальченко та Маргарита Майорова (апарат ЦК Профспілки працівників освіти і науки України) підготували інформацію для робочого зошита учасників, а Віталій Копиш (Чернігівська обласна організація Профспілки) виступив спікером із питання модернізації та вдосконалення діяльності профспілок у налагодженні комунікацій та роботі зі ЗМІ.

Гасло нової профспілкової ініціативи – «Розвиток. Креатив. Можливості» – повністю себе виправдало, адже учасники клубу не лише дискутували з окреслених питань, а й незалежно від галузі, надавали конкретні приклади вирішення гострих ситуацій й рекомендації у веденні соціального діалогу, правової роботи, фінансової грамотності, фандрайзингу, медіа-кампаній. Усім звичний обмін досвідом перетворився в широкий дискусійний майданчик, де кожен мав можливість висловити своє бачення сучасної профспілкової роботи.

Загалом учасники Профспілкового Клубу виокреслили кілька ключових аспектів ролі й місця профспілкових організацій сьогодні:

– сила профспілки в якості її роботи у питаннях захисту прав спілчан;

– ключовий фактор успішних заходів та акцій у солідарності й спільних діях усіх ланок;

– настав час зміни вектору роботи й направлення її на чітко визначені проблемні питання до повного їх вирішення;

– гостро стоїть питання іміджу профспілок, проведення власних інформаційних кампаній та реальної співпраці з громадськістю та ЗМІ.

Активний тон заходу та жваве обговорення тем показали готовність активістів працювати разом – і молодих й більш досвідчених – для досягнення реальних результатів у сучасних суспільних умовах. Адже сьогодні профспілки мають реальний шанс вийти на новий рівень діяльності й ефективного вирішення нагальних питань працюючої людини.

Також у рамках проведення заходу молодь, на підтримку ідей справедливості і до Дня соціальної справедливості, провела невеличкий флеш-моб на підтримку цінностей соціальної справедливості, рівних можливостей.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Нове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізаціїНове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізації

Нове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізаціїНове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізації

Нове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізаціїНове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізації

Нове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізаціїНове бачення профспілкової роботи: рецепти модернізації

Схожі публікації


Догори