Міністр соцполітики представлятиме сторону Уряду в колективному трудовому спорі

Міністр соцполітики представлятиме сторону Уряду в колективному трудовому споріНа черговому засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено розпорядження «Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України».

Мета документу – надати Міністру соціальної політики України Павлу Розенку повноваження з представництва інтересів Уряду під час проведення примирних процедур з розв’язання колективного трудового спору між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні і Кабінетом міністрів.

Зазначеним розпорядженням Міністру надається право на:

– підписання угод про утворення примирних органів, організацію їх роботи;

– розв’язання зазначеного спору або виконання окремих вимог профспілок;

– визначення посадових осіб центральних органів виконавчої влади для представництва інтересів Кабінету міністрів у роботі примирних органів.

Також проектом розпорядження передбачено, що Мінфін, Мінекономрозвитку та Мін'юст, інші центральні органи виконавчої влади визначатимуть за зверненням Міністра соціальної політики посадових осіб для представництва інтересів Уряду в ході проведення примирних процедур і надаватимуть необхідні матеріали.

Проект розпорядження розроблено Мінсоцполітики на виконання доручень Кабінету міністрів України від 05.05.2015 №18220/1/1-15, від 07.05.2015 №19174/1/1-15 з метою забезпечення представництва інтересів Уряду і оперативного формування примирних органів у ході розв’язання колективного трудового спору.

Ухвалення розпорядження сприятиме використанню передбачених законодавством можливостей для врегулювання колективного трудового спору та досягненню взаємоприйнятних рішень.

Нагадаємо, Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні 27 квітня ц.р. ухвалено рішення про вступ у колективний трудовий спір з Кабінетом міністрів України. Зазначений спір зареєстровано розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 30 квітня 2015 р. № 111 р.

За матеріалами Урядового порталу
0
2 червня 2015
1 880

Схожі публікації


Догори