Дорожня карта освітніх реформ: долучайтеся до громадського обговорення

Дорожня карта освітніх реформ: долучайтеся до громадського обговоренняСтратегічною дорадчою групою при Міністерстві освіти і науки України розроблено Дорожню карту освітніх реформ на період 2015 – 2025 років, яку вже передано до МОН України для проведення громадського обговорення.

Автори Дорожньої карти освітніх реформ зазначають, що в її основу було покладено доопрацьовану «Концепцію розвитку освіти України», яка широко обговорювалась наприкінці 2014 – початку 2015 років.

Документ, за словами розробників, є матрицeю освітніх реформ, яка доводить до певного рівня деталізації заходи, необхідні для запровадження реформ, встановлює певні часові рамки, але при цьому залишає простір для постійного доопрацювання, кореляції та доповнень.

Документ містить опис понад двохсот системних дій і заходів, що необхідно виконати для реформування освітньої системи України.

Дорожня карта передбачає, що переважна більшість критично важливих, невідкладних заходів припадає на період 2015 – 2020 років.

Свої думки, пропозиції, напрацювання до документу надсилайте на адресу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України – sekr.osvita(@)gmail.com.

Завантажити документ proekt_dorozhnya-karta-osviti-1.pdf [466,74 Kb][351] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
12 жовтня 2015
3 183

Схожі публікації


Догори