Міжнародний день молоді 2016: за ліквідацію злиднів і відповідальне споживання

Щороку 12 серпня світова громадськість відзначає Міжнародний день молоді, проголошений згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 17 грудня 1999 року, що ухвалила рекомендації Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді (Лісабон, 8-12 серпня 1998).

Уперше Міжнародний день молоді відзначався 2000 року, а ідея про його заснування була запропонована ще в 1991 році молоддю, яка зібралася у Відні на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Форум рекомендував, щоб Міжнародний день молоді було оголошено спеціально для збору коштів, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями.

Цьогорічна тема Міжнародного дня молоді – «На шляху до 2030 року: ліквідація злиднів і досягнення відповідального споживання і виробництва».

На сьогодні у світі нараховується до 2 мільярдів жителів віком до 25 років. Найбільше молоді мешкає в Азії (Індія і Китай; до речі, за прогнозами ООН до 2025 року загальна кількість населення Індії перевищить населення Китаю).


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори