Побудуємо кращий світ: партнерство з молоддю

Побудуємо кращий світ: партнерство з молоддю
«Для реалізації потенціалу молоді нам необхідно встановити з нею партнерські відносини»
Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун


Саме такою є тема Міжнародного дня молоді у 2012 році. Свято встановлено Генеральною Асамблеєю 17 грудня 1999 у підтримку рекомендації Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді (Лісабон, 8-12 серпня 1998 року) про проголошення 12 серпня Міжнародний днем молоді.

Молодь – визначена ООН як група віком від 15 до 24 років – і складає 1/6 населення планети. Більшість хлопців та дівчат живуть у країнах, що розвиваються і їх кількість стрімко зростає в 21 столітті.

Девіз цьогорічного дня – це глобальний заклик до дій щодо встановлення та реалізації партнерських відносин з молодими людьми та інтересах молоді.

Сучасне покоління постійно стикається з глобальними викликами – високий рівень безробіття, нестабільні умови праці та маргіналізація у процесах прийняття рішень. Тому лише встановлення партнерських відносин – з Організацією Об'єднаних Націй, урядами, громадськими організаціями, бізнесом, громадянським суспільством, академічними колами – може допомогти розширити можливості для досягнення успіху за рахунок використання наявних переваг, ресурсів і загальних інтересів.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

за матеріалами офіційного сайту ООН
0
10 серпня 2012
2 212

Схожі публікації


Догори