1 листопада – акція протесту освітян столиці

Сьогодні, 27 жовтня 2016 року, в інформаційному агентстві «Главком» відбулася прес-конференція на тему: «Освітяни столиці вийдуть на масову акцію протесту».

На прес-конференції виступили голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, вчитель правознавства Печерської гімназії № 75 Артур Бабенко та студентка ІІ курсу магістратури Національного технічного університету України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського Мирослава Стремецька.

Учасники заходу анонсували акцію протесту проти «драконівських» тарифів за житлово-комунальні послуги, за підвищення заробітних плат освітянам та збереження академічних стипендій студентам.

Олександр Яцунь повідомив, що Президія Ради Київської міської організації Профспілки на своєму засіданні прийняла рішення про проведення 1 листопада 2016 року акції протесту освітян столиці.

Акція протесту у формі пікетування розпочнеться о 14.00 біля Кабінету Міністрів України, а потім учасники колоною підуть до Верховної Ради України.

Спікери прес-конференції переконані, що підвищенню тарифів має передувати зростання реальних доходів громадян; демонополізація ринку житлово-комунальних послуг; проведення комплексу заходів з енергозбереження; висока якість житлово-комунальних послуг; економічне обґрунтування цін і тарифів.

Адже в умовах постійно зростаючих цін на товари та послуги, тарифів, інфляції та рівня безробіття працююча людина не має реальної можливості обирати більш якісні послуги за оптимальними цінами. А для студента стоїть питання вижити на стипендію, доступ до якої планують обмежити проектами законів.

Освітяни підкреслюють – субсидія має надаватися малозабезпеченим, непрацездатним категоріям населення: пенсіонерам, особам, які не можуть забезпечити себе роботою, одиноким матерям тощо. А вони – кваліфіковані працівники – не повинні ставати заручниками надвисоких тарифів на житлово-комунальні послуги. І розмір заробітної плати таких працівників має дозволяти забезпечувати потреби сім’ї, а не змушувати просити допомоги у держави.

Солідарну підтримку щодо участі в пікеті виголосили і колеги з інших областей України.


Завантажити листівку акції  buklet-kmopponu.pdf [1.48 Mb][187] Завантажити Переглянути документ онлайн  


 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори