Акція протесту в Дрогобичі: учителі відстоюють свої робочі місця

Акція протесту в Дрогобичі: учителі відстоюють свої робочі місця23 січня трудові колективи Дрогобицьких загальноосвітніх шкіл № 8, № 15 і Стебницької ЗОШ № 11 вийшли до міської ради на акцію протесту в обороні своїх робочих місць. Сесією міської ради винесено рішення про оптимізацію декількох шкіл міста.

На нещодавній колегії Дрогобицького міського управління освіти виступив голова міської організації Профспілки освіти і науки України Олег Гук. За дорученням своїх спілчан, він поставив роботодавцям основну вимогу: щоб кожен працівник, який працює в навчальних закладах, де передбачається оптимізація, тобто об’єднання шкіл, був працевлаштований, мав письмові гарантії, - де саме та з якого числа.

Ця вимога стала головною і до місцевої влади під час акції протесту, в якій, крім спілчан цих первинних організацій, взяли участь міський профлідер Олег Гук, завідувач відділу соціально-економічного захисту і заробітної плати обласної галузевої Профспілки Мар'ян Калин та юрисконсульт Василь Корчинський.

Ольга Лобарчук, Львівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори