Золотий кубок у змаганнях із міні-футболу отримала столиця

Сьогодні, 20 травня 2017 року, відбулися фінальні ігри у боротьбі за перше місце у Всеукраїнських змаганнях з міні-футболу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Переможцями стали команда міста Києва, яка отримала золотий кубок і грошову винагороду. Срібло виборола Вінницька область, а Сумчани повезли додому бронзовий трофей.

Кращим гравцем став член столичної команди – Руслан Савенко. Кращим бомбардиром – учасник з Вінницької області – Сергій Батиршин. Кращим воротарем визнано члена команди міста Києва Максима Дядюнця.

Усі переможці та призери освітянського чемпіонату із футзалу нагороджені дипломами та медалями від організаторів – Профспілки працівників освіти і науки України.

Організатори турніру висловлюють подяку Асоціації футзалу України, Федерації футзалу м. Києва, суддівській колегії за проведення змагання.

Щиро вітаємо усіх призерів та учасників із черговим спортивним святом і бажаємо успіхів та нових перемог!