Молоді активісти Профспілки взяли участь у форумі «ТЕМП-2017»

27 червня – 1 липня 2017 року п’ять представників від Профспілки  працівників освіти і науки України – профспілковий молодіжний актив з різних областей нашої країни – Юлія Крамарчук (м. Київ), Марина Зінченко (Запорізька область), Віталій Небожинський (Рівненська область), Олександр Сизоненко (Черкаська область), Ганна Ясько (Сумська область) у складі української делегації взяли участь у роботі Міжнародного молодіжного профспілкового освітянського форуму «ТЕМП-2017», що відбувався у місті Мінську, Республіка Білорусь.

Форум проходить вже втретє, а цьогоріч зібрав більше двохсот молодих профспілчан з 15 країн.

Програма Форуму не залишала жодної вільної хвилини. Завдяки насиченому графіку українській делегації вдалося, без перебільшення, осягнути неосяжне – стати учасниками трьох дискусійних майданчиків «Молодь профспілок і майбутнє сфери праці» за участю експертів – голови Федерації профспілок Білорусі Михайла Сергійовича Орди, міністра праці і соціального захисту Республіки Білорусь Ірини Анатоліївни Костевич, заступників голови Федерації профспілок Білорусі Олени Миколаївни Манкевич і Олександра Сергійовича Мікши, ректора Закладу освіти ФПБ «Міжнародний університет «МИТСО» Станіслава Никифоровича Князєва та проректора Олени Федорівни Довгань, круглих столів, на яких профцентри-учасники Форуму презентували свою діяльність, що дало можливість дізнатися, яким чином побудована робота профспілок в інших країнах, та тренінгів із командоутворення та ведення переговорів.

Учасники Форуму  відвідали промислові підприємства країни, де мали можливість ознайомитися з роботою їх первинних профспілкових організації: ВАТ «МТЗ», ВАТ «МЗКТ», ЗАТ «Атлант», ВАТ «Гастелловское», СВАТ «Коммунарка», і санаторні комплекси Федерації профспілок Білорусі.

Крім того, молодь ознайомилася з історією та культурою Білорусі, відвідавши Національну бібліотеку, Великий театр опери та балету, Національний художній музей, Музей історії Великої Вітчизняної війни, а також вражаючий мюзикл у Республіканському Палаці культури профспілок «Сім таємниць Білорусії».

У останній день відбулися спортивні змагання «Профспілкове ГТО», і команда, переважну більшість якої складали представники української делегації, посіла перше місце!

Отже, якщо додати до вищезгаданих заходів ще й неформальне спілкування з учасниками Форуму у вільний час – то треба докласти зусиль, щоб уявити, з якими емоціями, натхненням, новим досвідом, величезною жагою до роботи, прагненням до подальшого розвитку учасники поверталися додому!

Молодь дякує Профспілці прицівників освіти і науки України та профспілковим організаціям на місцях, що дають можливість вдосконалювати свої вміння, розвиватися та працювати для наших профспілчан!

Українська делегація Форуму «ТЕМП-2017»

Схожі публікації


Догори