Соціальні мережі у роботі профспілок – навчання фахівців у Чернігові

Особливості роботи у соціальних мережах та використання новітніх інформаційних технологій у профспілковій діяльності – такою була тема семінару-тренінгу, організованому Прес-центром Федерації профспілок України 30 листопада – 1 грудня 2017 року у Чернігові.

Участь у навчанні взяли фахівці від членських організацій, які курують інформаційну роботу – ведуть сайти, сторінки у соціальних мережах, випускають газети тощо. Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі семінару взяла завідувач відділу інформаційного забезпечення та комунікацій Інна Михальченко.

Інформаційників гостинно прийняв Навчально-методичний центр Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, на базі якого власне й відбулося інтенсивне навчання з елементами практичної роботи та фахових дискусій.

Цікаві презентації від практиків із Білорусі та тренерів навчального Українсько-датського проекту Андрія Стрижака та Іллі Юрченка були присвячені, насамперед, інструментам формування громадської думки та особливостям проведення профспілкових інформаційних компаній у соціальних мережах.

Спікери також поділилися досвідом ведення профспілкових блогів, розповіли про нюанси роботи у Фейсбук, Твіттері, Інстаграмі тощо. Також було обговорено питання захисту інформації під час використанням різних месенджерів.

На завершення семінару учасники підтвердили тезу, що використання різних соціальних мереж дозволяє профспілкам розширити комунікативні канали зі своїми спілчанами у віддаленому режимі. Соціальні мережі також створюють додаткові можливості оперативно інформувати про різні події, а також отримувати зворотній зв’язок, слідкувати за громадською думкою та аналізувати значимість роботи профспілкових організацій у різних напрямах діяльності.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори