Визначено молодіжну столицю України в 2019 році

Місто Кам’янець-Подільський стало переможцем конкурсу «Молодіжна столиця України», і увесь 2019 рік носитиме високе звання Молодіжної столиці України!

Основною тезою презентації було поєднання історичних традицій і сучасності, зокрема, твердження про те, що 100 років тому місто було останньою столицею УНР, тож у 2019 воно має знову стати столицею – адже таке буває раз на 100 років.

Підбиття підсумків конкурсу відбулося напередодні нового року. У результаті відкритого засідання Наглядової Ради з визначення переможця національного конкурсу «Молодіжна столиця України», було визначено переможця серед 10 претендентів.

За звання переможця та статус «Молодіжна столиця України-2019» змагалися 10 міст: Івано-Франківськ; Кам’янець-Подільський; Кременчук; Луцьк; Маріуполь; Одеса; Тернопіль; Харків; Хмельницький; Чернігів.

Під час фінального етапу делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді аргументували, чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2019 року, у якій молодь матиме змогу проявити себе якнайкраще – просто живучи, працюючи і проводячи змістовне дозвілля.

До відома

Національний Конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді.

Мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України

Покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.

Головні завдання конкурсу:

  • залучення молоді до процесів управління містом, відтак – забезпечення вищого рівня відповідальності молодих людей за якість життя у містах;

  • поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях;

  • використання європейського досвіду для покращення роботи з молоддю в регіонах України;

  • мінімізація негативних тенденцій міграції та сприяння процесам децентралізації на місцевому рівні.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори