В останню неділю березня переходимо на літній час

В останню неділю березня українці переведуть стрілки годинника на одну годину вперед. І це означає, що спатимемо ми на годину менше.

У неділю, 31 березня 2019 року, нам знову доведеться спати на годину менше. Усе через те, що саме тоді Україна переходить на «літній» час. А це означає, що в ніч з 30 на 31 березня потрібно перевести стрілку годинника на годину вперед.

Україна і досі підтримує цю «традицію» та двічі на рік, змінює час – в останню неділю березня перехід на так званий «літній» та останньої неділі жовтня – на «зимовий». До слова, наразі перехід на сезонний час проводиться більш ніж у ста країнах світу.

Слід зауважити, що переведення годинників по-різному впливає на самопочуття і здоров’я багатьох людей. Аби легше перенести перехід варто готуватися до цього заздалегідь і дотримуватися таких порад: протягом тижня перед переходом постарайтеся лягати спати раніше, ніж зазвичай – на 10 хвилин раніше у понеділок, а у вівторок на 20 і так далі.

Також фахівці радять готувати себе до більш раннього пробудження і закінчувати свій день теплим душем. У цей час бажано пити більше трав’яних чаїв, адже вони додають енергії саме вранці.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори