Освітяни й лідерство в період кризи – відео до Міжнародного дня учителя

Профспілка працівників освіти і науки України долучилася до Глобальної онлайн-трансляції, яка приурочена Всесвітньому дню вчителя 2020 і відбуватиметься сьогодні, 5 жовтня 2020 року.

Як уже повідомлялося, Інтернаціонал Освіти ініціював і проводить цю найбільшу онлайн-зустріч вчителів в історії: 24-годинний захід з прямою трансляцією, який охопить всю планету.

Мета заходу – довести до відома світу, що вчителі збираються разом, щоб вести за собою, щоб усі зрозуміли важливість освіти і освітян у час нинішньої пандемії.

Профспілка підготувала відеосюжет про освіту та освітян України і направила його до Інтернаціоналу Освіти для широкого поінформування. 

Переклад виступів учасників відео

Ольга Чабанюк, заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України, доцент кафедри обліку і оподаткування КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Сьогодні, за часів пандемії COVID-19, вища освіта так само важлива, як ніколи. Незважаючи на всі проблеми, викладачам вищих навчальних закладів вдалося швидко зрозуміти ситуацію, адаптуватися до неї та перейти на онлайн-навчання.

У наш час у цій надзвичайній ситуації вчителі працюють натхненно та з глибоким почуттям відповідальності.  Вони постійно надають якісну освіту своїм учням та студентам.

Я щиро сподіваюся, що керівники всіх країн світу розуміють важливість якісної освіти під час коронарної кризи та її належного фінансування.  Тому що лише завдяки освіті та науці можна винайти ліки та вакцини, які допоможуть людству жити в доброму здоров’ї.

У Міжнародний день вчителя я щиро дякую всім своїм колегам (всім вчителям, вихователям, вихователям дитячих садків), усім працівникам освіти та їх профспілкам за їх напружену працю та відданість учительській професії. Щоб вони продовжували натхненно працювати в ці важкі часи, навчаючи дітей, студентів та молодь та готуючи їх до життя за різних обставин.

Крім того, я хотіла б зазначити, що однією з найбільших проблем, що впливають на умови викладання, є постійне недофінансування освіти.  У цій боротьбі ми покладаємось і відчуваємо підтримку нашої профспілки, яка активно бореться за покращення умов праці вчителів.

Я вважаю, що зараз , як ніколи , вчителі заслуговують на більш високу заробітну плату, оскільки окрім підвищеного ризику зараження, з яким ми зіштовхуємося, ми повинні бути готовими в будь-який час перейти на дистанційне навчання, забезпечуючи при цьому якісну освіту. І для цього ми повинні освоїти нові технології та нові методи навчання.


Наталія Гач, доцент кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови, Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Система освіти України, як і інших країн світу, зіштовхнулася зі значними викликами останнім часом. З початку пандемії освітяни-професіонали намагалися знайти нові шляхи, щоб підтримати стабільність та далі розвивати освітню культуру. Українські вчителі, попри страх та загрози, які перед ними постали, продовжили працювати. Ми впровадили систему дистанційного навчання, використовуючи всі можливі ресурси та методи.

Навчаючи студентів, ми й самі навчалися.

І у Всесвітній день вчителя я хочу подякувати всім вчителям за їх відданість своїй професії та самовіддачу . Ми вдячні за вашу любов та терпіння, за знання та мудрість, якими ви наповнюєте серце та розум наших майбутніх поколінь.

Будьте здоровими, щасливими та коханими! З Днем учителя!

 

Антон Яковлєв,

студент ІІІ курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Привіт! Мене звати Антон, я студент 3 курсу Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана. Я приєднуюсь до відзначення Всесвітнього дня учителя. В цей день я хочу висловити вдячність всім своїм професорам та викладачам факультету.

Я гордий тим, що я є частиною системи освіти України, яка рухається до високих європейських стандартів та змінюється сьогодні.


Єва Кушнір, 

учениця 5 класу спеціалізованої школи №76 з поглибленим вивченням української мови та літератури ім. Олеся Гончара

Привіт усім з України. З Києва.

Мене звати Єва, я навчаюся у 5 класі! Я дуже люблю свою школу і своїх учителів.

Я хочу ходити до школи, зустрічатися зі своїми друзями, хочу вивчати щось нове і цікаве!

Дякую вчителям за їхню роботу. За те, що вони щодня з нами! За те, що навчають і люблять нас!

Хочу, щоб у них був гарний настрій і гарна заробітна плата


Схожі публікації


Догори