МОЗ просить не збирати зайвий раз працівників офлайн

У Міністерстві охорони здоров’я нагадали про прості правила особистої інфекційної безпеки. Серед них – менше робочих зібрань офлайн. Роботодавці мають організувати роботу у віддаленому режимі, якщо є така можливість. 

«Не потрібно зайвий раз збирати людей. Не потрібно зайвий раз організовувати зустрічі, наради, зібрання в офлайн-режимі, тобто в живому форматі», - нагадала під час брифінгу 19 жовтня заступниця очільника МОЗ Ірина Микичак.

Ірина Микичак зазначила, що кожен роботодавець і керівник підприємства має організовувати роботу своїх працівників в такий спосіб, щоб всі ті, хто можуть працювати у віддаленому доступі, працювали дистанційно.

«Всі приміщення, коли проводяться будь-які зібрання, потрібно провітрювати і намагатися проводити з дотриманням дистанції та усіх вимог, які стосуються наших карантинних обмежень. І категорично припинити перебування на святкуваннях, концертах, весіллях тощо», – додала заступниця.

У МОЗ також нагадали, що потрібно:

  • ретельно і часто мити руки;

  • дотримуватися дистанції у 1,5 м;

  • носити маски усюди, де є більша кількість людей, ніж 2-3. Насамперед, це стосується закритих приміщень;

  • максимально уникати перебування у тих приміщеннях, де є скупчення людей;

  • уникати громадського транспорту, максимально ходити пішки;

  • якщо у вас будь-який із симптомів (кашель, нежить, гарячка, нудота, головний біль, слабкість, розлади кишково-шлункового тракту, втрата смаку чи нюху), вам необхідно залишатися вдома і обов’язково подзвонити до свого сімейного лікаря. 

За матеріалами – Українська правда. Життя 

Схожі публікації


Догори