Триває кампанія європейських профспілок задля якісної освіти

10 травня 2021 року профспілки освіти у всій Європі об’єдналися разом, щоб розпочати кампанію «Разом з профспілками – #Заради_якісної_освіти (#ForQualityEducation»), яка триватиме 6 тижнів. 

Цю кампанію, яка започаткована на основі проекту «Твоя черга! Вчителі за оновлення профспілок», було запущено в контексті глобальної пандемії, яка впливає на всі виміри суспільства.

Сферу освіти вона теж не пошкодувала: вчителі та інші працівники освіти, а також молоді люди – одні з тих, хто постраждав найбільше від пандемії COVID-19. Але освіта не повинна платити за кризу. Індивідуалізм та недовіра до людської солідарності не повинні порушувати єдність та довіру до колективних дій.

Європейський комітет профспілок освіти – це не просто об'єднання профспілок, це механізм просування та захисту прав працівників освіти та сприяння та розвитку професії вчителя. 

ЄКПО – це сила справедливості та рушій прогресу, який закликає всі освітянські профспілки в Європі працювати разом, щоб сформулювати альтернативні рішення.

Разом профспілки можуть досягти змін. Разом вони сильніші. Разом вони можуть мати голос, боротися за свої права та формувати освіту. Разом профспілки можуть щось змінити.

Кампанія «Разом з профспілками – Заради якісної освіти» триватиме шість тижнів. Беручи в ній участь, ви станете частиною спільноти вчителів та фахівців в сфері освіти у європейських країнах, які прагнуть розробити спільні альтернативи того, як має виглядати освіта.

Що можна зробити і як взяти участь?

Взяти участь у кампанії можна використовуючи ресурси ЄКПО в соціальних мережах (поділіться ними зі своїми колегами.

Підпишіться на бюлетень ЄКПО, щоб залишатися на зв'язку з профспілками освіти по всій Європі.

Слідкуйте за ЄКПО у Twitter та Facebook, щоб бути в курсі роботи та проведення кампанії.

Дізнавайтеся, як європейські профспілки освіти мобілізувалися і проводять заходи, спрямовані на впровадження якісних змін.

Приєднуйтеся до своїх колег та активізуйте роботу у своїй профспілці! 

 
Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори