Президія ЦК Профспілки розглянула питання соціального партнерства

Задля визначення тактики дій у поточній суспільно-політичній ситуації та організації подальшої роботи сьогодні, 18 травня 2021 року, у режимі онлайн відбулося засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Вів засідання Голова Профспілки Георгій Труханов, який поінформував про питання порядку денного, які винесено для обговорення. Так, цього разу він включав:

  • укладання Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки;

  • стан реорганізації організаційної структури обласних організацій Профспілки в нових умовах;

  • реорганізація Служби правової допомоги Профспілки працівників освіти і науки України.

«Соціальний діалог у країні на найвищому рівні, на превеликий жаль, працює не повною мірою. На гарантії працівників, на профспілки, загалом трудове законодавство йде тиск, щоб збільшити навантаження на людину праці, і саме в таких умовах ми зараз працюємо. Наразі ми підійшли до підписання нової Галузевої угоди. Тому є пропозиція обговорити фінальний текст документу, винести на пленум його схвалення і продовжити роботу щодо захисту прав та гарантій освітян та молоді спільно із соціальним партнером – Міністерством освіти і науки України», – наголосив Георгій Труханов розпочинаючи роботу заходу.

Про етапи роботи над проектом Галузевої угоди розповів заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. Зокрема, він зазначив, що пропозиції від обласних організацій було зібрано і опрацьовано робочою комісією під час онлайн засідань. Далі проект документу було передано до профільного міністерства для узгодження спірних питань і пошуку компромісу.

Заступниця Голови Профспілки Любов Гарбаренко поінформувала про стан реорганізації організаційної структури обласних організацій Профспілки в нових умовах.

Насамкінець заходу президія розглянула питання удосконалення роботи Служби правової допомоги Профспілки.

Після відкритого обміну думками та обговорення було прийнято відповідні постанови за усіма питаннями порядку денного.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори