Комунікації та взаємодія з суспільством та ЗМІ: заключний тренінг від ФПУ

9-10 вересня у Києві відбувся третій і заключний тренінг для фахівців з інформаційно-комунікаційної роботи профспілкових організацій та профоб’єднань, який проходив у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» (фінансування Уряду Данії).

Організатори заходу – Федерація профспілок України та Міжнародна організація праці. Мета – вдосконалення зовнішніх та внутрішніх комунікацій профспілок.

Участь у навчанні взяли фахівці від членських організацій, які провадять або курують інформаційну роботу в організаціях. Загалом навчання охопило понад 60 осіб – відповідальних за інформаційну складову роботи у профспілках та профоб’єднань.

Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі цього заходу взяли Інна Михальченко (ЦК Профспілки) та Катерина Дзюба (Київська міська організація Профспілки).

Програма тренінгу була насичена та різнопланова і мала підвищений діловий та практичний рівень.

Презентаційну і практичну частину роботи провели експерти і тренери – Юрій Работа (керівник прес-центру Федерації профспілок України), Роман Кравчик (департамент міжнародних зв'язків ФПУ), Марія Доманська (журналістка, менеджерка із публічних комунікацій), Сергій Томіленко (Голова Національної спілки журналістів України), Денис Седлецький (керівник Genesis group), Анна Пугачова (провідна експертка ФПУ).

Навчання містило усі затребувані елементи сучасного тренінгу – нова інформація, дискусії, обговорення, робота у групах, напрацювання рішень проблемних питань, а також приклади ведення інформаційних кампаній у зв’язку з наступом на трудові права працюючих.

Учасники заходу отримали максимум практичних умінь ефективної комунікації для використання їх у щоденній роботі.  

 
 
 
Інна Михальченко,
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори