Творчий конкурс «Захистити людину праці»

З метою широкого висвітлення позиції профспілок щодо реформування трудового законодавства, протидії звуженню соціально-трудових прав і гарантій працівників, організації дієвого інформаційного спротиву послідовному їх демонтажу в Україні, Федерації професійних спілок України із залученням Національної спілки журналістів України і газети «Профспілкові вісті» проводить творчий конкурс «Захистити людину праці».

Конкурс проводиться протягом січня – квітня 2022 року. 

До участі у конкурсі запрошуються друковані та електронні періодичні видання, окремі журналісти. 

Конкурс проводиться у двох номінаціях: 

  • «Найкраща публікація в друкованій пресі»; 
  • «Найкраща публікація в електронних ЗМІ». 

Учасники конкурсу надсилають свої роботи в електронному вигляді. Публікації в друкованій пресі надають у вигляді сканкопій надрукованих матеріалів або посилань на електронний ресурс із розміщеним там матеріалом друкованого ЗМІ. 

Матеріали в електронних ЗМІ – у вигляді посилань на відповідні статті, сюжети в програмах аудіовізуальних ЗМІ тощо (лише ті, що доступні в інтернеті). 

Конкурсні твори надсилаються до 20 квітня 2022 року на електронну адресу НСЖУ spilka@nsju.org з поміткою «на конкурс ФПУ-НСЖУ». 

У тексті заявки, складеній у довільній формі в електронному вигляді, обов’язково вказати   прізвище, ім’я, по батькові, посаду, адресу електронної пошти та контактний телефон учасника конкурсу, яке видання він представляє.

Конкурсна комісія розглядає подані роботи і голосуванням, визначає переможців та затверджує результати конкурсу. 

Переможців конкурсу відзначають дипломами й грошовими винагородами. Окремо у кожній із номінацій: «Найкраща публікація в друкованій пресі» і «Найкраща публікація в електронних ЗМІ»:

  • І місце – одна премія 5000 грн;
  • II місце – дві премії 2500 грн;
  • III місце – три премії по 2000 грн.

Також за рішенням конкурсної комісії встановлюються  заохочувальних 8 премій по 1000 грн (безвідносно до номінацій).

Конкурсна комісія може своїм рішенням визначати одну чи декілька творчих робіт, автори/ки яких отримують заохочувальні відзнаки ФПУ або НСЖУ. 

Інформація про результати конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах ФПУ і НСЖУ, партнерської організації – Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» та друкуються в газеті «Профспілкові вісті».

Нагородження переможців проводитиметься у червні 2022 року з нагоди Дня журналіста. 

Найкращі конкурсні фотороботи буде надруковано в газеті «Профспілкові вісті».

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори