Конкурс чарівності і талантів серед освітянок району

Кожен з нас відчув, як  щось змінилося у природі та настрої. А все дуже просто! Прийшла весна, пора, яка дарує нам багато сонця, тепла, радості та кохання. Пора, яка дарує нам одне з найкращих свят – Міжнародний жіночий день. 

Цього року Кальміуська районна рада Профспілки разом із Будинком дитячої творчості це свято провели у вигляді конкурсу чарівності та талантів «Пані Весна».

11 педагогів закладів освіти «змагалися»  за титул «Пані Весна». Колеги, батьки, вихованці з хвилюванням дивилися за їх виступами, висловлюючи свій захват оплесками.

Кожна жінка, дівчина намагається бути привабливою, йти в ногу з модою, бути сучасною, стильною. А любов до краси – це смак. У тому , що всі учасниці мають прекрасний  смак підтвердив конкурс-дефіле «Діловий стиль».  

У другому конкурсі – самопрезентації  «Це я» конкурсантки протягом однієї хвилини емоційно та цікаво розказували про себе. Творчий конкурс радував глядачів прекрасним вокалом, хореографією, дивами декоративно-ужиткового мистецтва та кулінарії.

І який же конкурс краси може обійтись без урочистого виходу учасниць у вечірніх вбраннях. Дівчата зачарували всіх вечірніми образами.

Переможницею конкурсу стала Серкутан Марина, учитель української мови та літератури ЗОШ№34.

Свято вийшло добрим, красивим, радісним завдяки серйозній підготовці учасниць та їх груп підтримки. А я маю надію,  що цей конкурс започаткував нову добру традицію і став ще однією яскравою сторінкою в житті працівників освіти Кальміуського району.

Шмарова Жанна,

Голова Кальміуської районної м. Маріуполя організації Профспілки  

Схожі публікації


Догори