В умовах війни майже 332 тисячі дітей здобувають дошкільну освіту очно

На сьогодні в Україні функціонує понад 9,3 тисяч закладів дошкільної освіти, де виховуються понад 700 тисяч дітей.

«За останню добу ще 31 заклад дошкільної освіти розпочав надавати освітні послуги очно, дистанційно або у змішаному форматі – залежно від безпекової ситуації в регіонах», – повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Зокрема, запрацювали 20 садочків у Житомирській області, 8 – Львівській і 3 – Кіровоградській. На жаль, 2 заклади дошкільної освіти у Донецькій області були пошкоджені внаслідок бойових дій рф.

Міністр зауважив, що спостерігається збільшення дітей, які відвідують садочки.

«З 1 вересня 2022 року кількість дошкільнят, які охоплені освітнім процесом в очній формі, збільшилася на 11,5 тисяч. Станом на 27 вересня таких дітей в Україні майже 332 тисячі», – зазначив Сергій Шкарлет.

Найбільше малечі, яка здобуває дошкільну освіту в традиційному форматі, – у Львівській, Київській, Закарпатській областях та місті Києві.

«Завдяки відповідальному ставленню до облаштування захисних споруд у закладах дошкільної освіти, все більше дітей мають можливість навчатися, творчо розвиватися, спілкуватися з однолітками, а їхні батьки – працювати», – сказав Міністр.


За матеріалами МОН

Схожі публікації


Догори