Переведення студентів ВНЗ АР Крим та м. Севастополя до інших навчальних закладів: роз’яснює МОН

Переведення студентів ВНЗ АР Крим та м. Севастополя до інших навчальних закладів: роз’яснює МОНМіністерство освіти і науки України дозволило керівникам вищих навчальних закладів здійснювати переведення студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, за спрощеною процедурою. Про це йдеться в листі МОН України від 20.03.2014 № 1/9-161.

Підставою для прийняття такого рішення стали численні звернення студентів, які навчаються у вищезазначених навчальних закладах у зв’язку з ситуацією що склалася на території Автономної Республіки Крим.

МОН України дозволило здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з Міністерством та під час навчального процесу.

У випадку відсутності вільних місць з відповідного напряму дозволено використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету з інших напрямів (спеціальностей).

Даний дозвіл поширюється і на осіб, які навчаються у вищих начальних закладах Автономної Республіки Крим та м. Севастополя за рахунок коштів фізичних осіб і погоджуються навчатися у відповідних навчальних закладах інших регіонів України. Переведення таких осіб рекомендовано здійснювати на договірній основі.

Завантажити файл mon_list.doc [26.5 Kb][64] Завантажити Переглянути документ онлайнЮридичний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори