Чи підвищуються оклади керівників районних методкабінетів за звання «вчитель-методист»?

Чи підвищуються оклади керівників районних методкабінетів за звання «вчитель-методист»?– Чи підвищуються посадові оклади керівників районних (міських) методичних кабінетів за педагогічне звання «вчитель-методист»?

На запитання спілчан відповідає Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2007 року № 643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», якою затверджено розміри підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) для працівників установ і закладів освіти, а також розміри додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності для працівників установ і закладів освіти, наказом Міністерства освіти і науки України від 11 червня 2007 року № 471 внесено зміни до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 № 102, зареєстрованим Міністерством юстиції України 27.05.93 за № 56.

Приміткою 1 до пункту 13 Інструкції № 102 (в редакції з урахуванням змін, внесених наказом № 471) передбачено, що посадові оклади методистів закладів післядипломної освіти: інститутів (центрів) підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення учителів; центральних, обласних навчально-методичних (методичних) кабінетів (центрів) підвищуються на 15 відсотків ставки заробітної плати викладача вищої категорії.

Приміткою 2 до пункту 13 Інструкції № 102 (в редакції з урахуванням змін, внесених наказом № 471) передбачено, що посадові оклади методистів районних і міських навчально-методичних (методичних) кабінетів (центрів) підвищуються на 10 відсотків ставки заробітної плати викладача вищої категорії.

Приміткою 3 до пункту 13 Інструкції № 102 з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства освіти України від 31.05.1994 р. № 167 «Про внесення змін до наказу Міносвіти України від 25.02.93 № 45 та до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», передбачено, що за методистами навчально-методичних, методичних кабінетів (центрів), інститутів підвищення кваліфікації (удосконалення) вчителів зберігається право до наступної атестації на отримання підвищених посадових окладів, якщо в період роботи на посадах учителя, викладача, вихователя за результатами атестації їм було присвоєно відповідне звання.

Відповідно до пункту 24 Інструкції № 102 підвищення ставок заробітної плати за звання, присвоєні за наслідками атестації, здійснюється лише за період роботи на посадах, на яких були присвоєні відповідні звання.

У випадках переходу працівника з одного закладу до іншого на однакові посади або на посади, які відповідають профілю предмету, дисципліни, що викладається, підвищення за звання зберігається до чергової атестації.

Тож зазначеними нормативними актами не передбачено підвищення посадових окладів керівників (завідувачів, директорів) районних (міських) навчально-методичних, методичних кабінетів (центрів) за педагогічне звання «вчитель-методист», що було присвоєне за час роботи на посаді вчителя.

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори