Соціальний діалог в Україні та країнах Європейського Союзу

Соціальний діалог в Україні та країнах Європейського Союзу5-6 грудня в м. Києві у рамках реалізації програми технічної допомоги ЄС – TAIEX відбувся семінар на тему: «Структура та подальший розвиток соціального діалогу».

Організатори – Національна тристороння соціально-економічна рада та Національна академія державного управління при Президентові України.

Учасники семінару обговорили питання поточного стану ведення соціального діалогу в Україні, а також його роль у державному управлінні. Під час семінару провідні експерти ЄС презентували європейський досвід практичних шляхів з удосконалення соціального діалогу та партнерства.

Жваве обговорення викликала презентація професора міланського університету Роберто Педерсіні про сучасні напрацювання в сфері соціального діалогу у країнах ЄС.

Учасники семінару також ознайомилися з минулим та сьогоденням ірландської моделі соціального діалогу, баченням успішного соціального діалогу профспілковими організаціями Словенії та Італії.

Під час семінару були обговорені й питання соціальної відповідальності бізнесу, зокрема її гуманітарного аспекту на прикладі транспортного і гірничо-металургійного сектору України. Європейський досвід корпоративної та соціальної відповідальності бізнесу був представлений на прикладі Латвії.

За результатами обговорення в групах учасники семінару напрацювали план дій для посилення ролі соціального діалогу в Україні, рекомендації щодо подальшого розвитку соціального діалогу та механізмів залучення представників громадянського суспільства до соціального діалогу в Україні.

У семінарі взяли участь представники Профспілки працівників освіти і науки України.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки


Соціальний діалог в Україні та країнах Європейського СоюзуСоціальний діалог в Україні та країнах Європейського Союзу

Схожі публікації


Догори