Італійські профспілки вчителів спільно виступили проти урядових планів

Італійські профспілки вчителів спільно виступили проти урядових планівП'ять найбільших італійських профспілок працівників освіти об'єднали свої зусилля, щоб протистояти новому плану, запропонованому італійським урядом. У випадку його реалізації передбачається продовжити замороження зарплат освітян, проведене в 2009 році, до 2018 року, а в 2019 році змінити структуру заробітної плати.

Пропоновані зміни полягають у відміні усіх надбавок до заробітної плати, пов’язаних з вислугою років, і введенні системи оцінювання роботи, яка не спирається на чіткі критерії оцінювання. Італійські вчителі і так є одними із найбільш низькооплачуваних вчителів в Європі.

В умовах замороження зарплат їх реальна величина буде зменшуватися, що поставить вчителів на межу виживання.

Щоб протистояти цим планам п’ять найбільших профспілок освітян Італії об'єднали свої зусилля і закликають усіх працівників освіти підписати національну петицію проти нового плану уряду.

У день вручення петиції представникам уряду відбудеться спільний мітинг з іншими працівниками бюджетної сфери з вимогою поновити дію колективних договорів.

Європейський комітет профспілок освіти глибоко стурбований планами італійського уряду, які не відповідають цілям ЄС-2020 та пріоритетам Італійського головування в ЄС.

ЄКПО підтримує працівників освіти Італії у їхній боротьбі проти погіршення умов праці та в кінцевому підсумку зниження якості освіти.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори