Робочі будні Львівського профактиву

20 вересня 2023 року в режимі online відбулась нарада профспілкового активу Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. 

У нараді взяли участь голови територіальних, об’єднаних територіальних, міських та районних організацій Профспілки, голови первинних профспілкових організацій працівників і студентів закладів вищої та фахової передвищої  освіти, що долучилися до активного обговорення питань порядку денного. 

Заступник голови Мар’ян Калин ознайомив спілчан з показниками проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», оголосив основні видатки проєкту закону на освітню галузь, у тому числі, забезпечення передбачуваного рівня мінімальної заробітної плати та збільшення освітньої субвенції, що дасть змогу у 2024 році підвищити заробітні плати працівникам освіти на 22 %. 

Обговорено питання: облаштування укриттів в закладах освіти, забезпечення підручниками та посібниками школярів, субвенції для НУШ, на шкільні автобуси, для підтримки дітей з особливими освітніми проблемами, підтримку досліджень і науково-технічних розробок у закладах вищої освіти та цілий ряд інших. 

За результатами обговорення та з метою привернення уваги Народних депутатів України до питань фінансування освітньої галузі у 2024 році, у найближчі дні запланована зустріч із депутатами Верховної Ради України від Львівщини. Про це повідомила голова обласної організації Профспілки Марія Яцейко.

Юрисконсульт Мар’яна Щедрик проаналізувала пропозиції профспілкової сторони до законопроєкту «Про колективні трудові спори». З цього питання обласна організація Профспілки співпрацює із Національною Службою Посередництва і Примирення у Львівській області.

Питання про практику спільної роботи між органами управління освітою та територіальними організаціями профспілки працівників освіти і науки України Стрийського району, яке планується на президію обласної організації Профспілки з учасниками наради обговорив юрисконсульт Василь Корчинський.

На особливостях роботи, що виникають у повсякденній організаційній та інформаційній діяльності наголосила завідувачка відділу Галина Долішня.

З інформацією про діяльність пансіонату «Пролісок» обласної організації Профспілки у літній період поточного року виступив директор пансіонату Юрій Шевців.

Завідувачка фінансового відділу – головний бухгалтер Ганна Березовська оголосила підсумки оздоровлення дітей членів профспілки влітку 2023 року. 

Питання, яке хвилює сьогодні кожного освітянина – це реалізація «Положення про атестацію педагогічних працівників». На жаль, нове Положення містить окремі колізії і суперечності, що потребують внесення певних змін до нього та додаткових роз’яснень. Саме з цього питання докладно виступив заступник голови Мар’ян Калин.


Схожі публікації


Догори