Студенти Ніжинського університету – для ЗСУ

Вже вкотре переконуюся, що робота зі студентською молоддю визначає мій ритм серцебиття: він пришвидшується коли вони сміються, радіють, співають; стихає, коли негаразди, і ... на хвилину зупиняється, коли приходить сумна звістка з фронту...

21 вересня 2023 року навіть сам Гоголівський корпус зачаровано і дуже гордовито споглядав за виступами нашої талановитої студентської молоді. Я не знаю більш зачарованого простору в Ніжині, ніж біля корпусу університету. Колони підсвічувалися вогнями і глядачі, що прийшли, допомагали створювати чудову атмосферу ліхтариками своїх телефонів. Кожен твір, що виконувався, був підібраний виважено, ніс в собі інформаційний потік українського сьогодення . 

Теплий осінній вечір, прекрасна погода і чудові молоді обличчя, що хотіли донести до глядача, незважаючи ні на що: вистоїмо і переможемо! Ініціативна молодь, творчий проект «На стилі» неодноразово показували свій креатив і талант. 

Захід був благодійний, тому дякуємо усім присутнім, що долучилися до збору коштів. НДУ для ЗСУ. Україна дійсно єднає серця в прагненні до Перемоги! Хочу подякувати усім студентам, що показали свої таланти, студентському аматорському ансамблю пісні і танцю «Камея», виконавцям пісень. 

Окрема подяка організаторам заходу, зокрема  профкому студентів, який очолює  Іванюк Сергій, ректору НДУ імені Миколи Гоголя Олександру Самойленку за постійну підтримку студентських  ініціатив. 

І найбільша подяка Збройним Силам України за можливість жити, творити і працювати на благо України!

 

Віталіна Скороход, 

начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції

 Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

 

 

Схожі публікації


Догори