«НДУ для ЗСУ»: маленькими справами до великої перемоги

27 жовтня 2022 року у Ніжинському державному університеті  імені Миколи Гоголя відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ – «Творчість нескорених».

Концерт, як і всі культурні заходи, що зараз проходять у нашому університеті,  відбувся у рамках акції «НДУ для ЗСУ».

Учасниками концерту були студенти різних факультетів та навчально-наукового інституту.  Організатором концерту виступили відділ виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції, профком студентів,  студентська рада та творче об'єднання #naStile

«У вас немає такого відчуття, що ми живемо один довгий - довгий день, починаючи з 24 лютого, без змін дня і ночі, без змін пір року, ніби прокинутися не можемо від страшного сну? Ми дорослі, а що відчуває наша молодь, як їм? Насправді, нам так багато є чому у них повчитися. 

Відвідавши великий благодійний концерт «Творчість нескорених» переконалася - наше студентство непереможне! Вони нам дали гарний урок - як вберегти, навіть у такий час, свою енергію, свою творчість, своє гаряче серце. Саме вони змусили весь зал то сміятися, то плакати, але так, щоб усі разом, одночасно. 

Зачепили усі струни наших душ! Так, нам усім болить! Болить наша Україна, коли слухали і дивилися жахливі кадри нашого сьогодення під композицію «У мене немає дому». Ниє серце, коли на екрані з'явилися кадри щасливих облич наших студентів, працівників із довоєнного життя. Дійсно, місце щасливих людей.... Закипає кров, коли відчули себе в образі мами, що чекає на свого сина під композицію «Біля тополі»... Відчули подих справжнього кохання, коли чули: «...одягай найтепліші штани, бо в підвалі померзнуть ноги...» І, як ковток джерельної води в спекотний день, – «Стефанія»! І, як свіже повітря, що вривається вранці з відкритого вікна,– «Вечорниці», ніби ствердження – ми живі, ми молоді, ми переможемо і будемо кохати, і все буде Україна.

Захід був благодійний, кошти їм, нашим захисникам, – це маленька частинка наших переживань і молитов за них. 

Дивилася на сцену і бачила їхні обличчя, вони захищають не просто людей , вони стоять і помирають за молодість, за землю, за волю! 

Такий концерт творчої незламної духом молоді – ще один доказ: вільних не звільняють! Світло душ не погасять, якщо є така молодь, якщо ми будемо триматися разом!  І вони, наші зірки і таланти, – наші студенти! Це їх ми не відпускали, аплодували і були вдячні за пережиті справжні емоції».

А головним організатором і режисером цього дійства став голова Первинної профспілкової організації  студентів Сергій Іванюк, який відчуває настрої молоді, підказує як треба робити, хоч і сам молодий, але вже є досвідченим профспілковим лідером.

 

Віталіна Скороход, 

начальниця відділу виховної роботи, соціокультурної діяльності та промоції Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Схожі публікації


Догори