Особливий подарунок обласної організації – концерт фіналістів шоу «Х-Фактор»

Особливий подарунок обласної організації – концерт фіналістів шоу «Х-Фактор»П’ятнадцятого жовтня в кіноконцертному залі «Україна» пройшли два концерти фіналістів шоу «Х-фактор». Саме такий подарунок своїм спілчанам зробила Харківська обласна організація Профспілки до Дня працівників освіти.

Це свято, яке зібрало в дружнє коло велику родину наших спілчан: учителів, вихователів, викладачів та студентів, стало справжнім яскравим і емоційним подарунком, виявом пошани до вчительської праці та поваги до педагога.

На початку концерту до педагогів з усіх куточків області з вітальними словами звернулася голова обласної організації Профспілки Дулуб Лідія Миколаївна.

Присутні зустріли її бурхливими оплесками, адже профспілкова організація вже не вперше своїм рядовим членам дарує такі грандіозні свята – втретє організовує для них виступи фіналістів супер-шоу «Х-фактор».

Цього разу перед спілчанами виступали Євген Літвінкович та вже знайомі нам хлопці тріо «Максимум».

Артисти порадували присутніх улюбленими вокальними номерами, теплими словами привітання, веселими короткими коментарями до своїх виступів, повною віддачею, абсолютно щирим контактом із публікою і драйвом.

Аплодувати глядачам у цей день довелося багато і часто. Зі співаками плакали, їм підтанцьовували, вигукували «браво» і «на біс», а потім задарували квітами.

Усміхнені обличчя, піднесений настрій глядачів і їхні бурхливі овації після виступів артистів не залишили сумнівів, що концерт дійсно було організовано вдало і свято видалося особливим.

Харківська обласна організація ПрофспілкиОсобливий подарунок обласної організації – концерт фіналістів шоу «Х-Фактор»Особливий подарунок обласної організації – концерт фіналістів шоу «Х-Фактор»

Особливий подарунок обласної організації – концерт фіналістів шоу «Х-Фактор»Особливий подарунок обласної організації – концерт фіналістів шоу «Х-Фактор»

Схожі публікації


Догори