У подарунок до Дня студента – сучасний спортивний зал

У подарунок до Дня студента – сучасний спортивний залЦьогорічний Міжнародний День студента запам’ятається надовго тим географам та хімікам Київського національного університеті імені Тараса Шевченка, які проживають у гуртожитку №6. Ще б пак, до студентського свята – одразу два вагомих подарунки.

Перший – це новий, сучасний спортивний зал, який відкрив, який відкрила двері усім бажаючим провести активно час та потренуватися. У церемонії офіційного відкриття, що відбулася 16 листопада, брали участь ректор університету КНУ імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, голова профспілкової організації університету Володимир Цвих, декани географічного та хімічного факультетів, їх заступники, студентські лідери, активісти.

Ректор на відкритті поцікавився у студентів їхніми головними проблемами та побажав завдяки цій залі завжди залишатися здоровими та красивими. А також Леонід Васильович власноруч перевірив на міцність нове спортивне обладнання. У залах нині нараховується більше десятка сучасних тренажерів, кімната для гри у шахи та інші інтелектуальні види спорту, два столи для настільного тенісу.

Другим подарунком до Дня студента стало встановлення на кожному поверсі пральних машинок, які значно допоможуть молоді у буденних справах.

Профспілковий лідер Володимир Федорович із нагоди свята щиро побажав студентам натхнення та займатися спортом, адже державі потрібні не лише розумні, але й здорові спеціалісти.


За матеріалами ППО КНУ імені Тараса Шевченка


У подарунок до Дня студента – сучасний спортивний залУ подарунок до Дня студента – сучасний спортивний зал

У подарунок до Дня студента – сучасний спортивний залУ подарунок до Дня студента – сучасний спортивний зал

Схожі публікації


Догори