Студентський квест

День студента у Вінницькому державному педагогічному університеті вже за доброю традицією відзначається кількома заходами.

14 листопада 2018 року профком університету організував квест по території ВДПУ, участь у  ньому взяли понад 100 студентів усіх факультетів.

На думку організаторів, така форма змагань допомагає згуртувати і здружити студентів  різних напрямів навчання. «Студент ВДПУ зможе все» – тема квесту.

11 команд випробовувались на згуртованість, інтелект, логіку, спритність, витривалість, уважність, розуміння один одного без слів. За активну участь всі команди отримали солодкі подарунки від профкому університету, а команди, що здобули найвищі бали – цінні подарунки від спонсорів заходу.

А 15 листопада відбулися урочистості з нагоди студентського свята. Ректор університету, професор Н.І. Лазаренко, голова Вінницької обласної організації освіти і науки С.Г. Пугачов, голова профкому ВДПУ М.В. Баюрко вручили нагороди кращим студентам закладу освіти: ректорські відзнаки, грамоти і подяки університету, грамоти обкому Профспілки та грошові премії активістам. Крім того, нагороди отримали студенти за успіхи у науковій діяльності та переможці СтудКвесту від профкому.

Далі свято продовжилося у форматі концерту – найкращі спільні виступи студентів і викладачів університету, що вкотре підкреслює співдружність та співпрацю колективу. 

Схожі публікації


Догори