Пісні гурту «Хрещатик» зігрівають душі українців у час війни

28 листопада 2023 року народний аматорський гурт «Хрещатик» Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в Обласному Будинку вчителя зібрав найближчих друзів з нагоди п'ятнадцятиріччя з дня заснування. 

Гурт був створений у 2008 році художнім керівником Григорієм Шнуром. Зараз до його складу входять: Світлана Панченко, Марина Вергун, Лариса Сватуха, Юрій Слобожанський, Олександр Воронецький (тромбон),  нещодавно приєдналася Владислава Заярна. В різні часи в гурті співали Галина Семак (яка виконувала декілька пісень разом з гуртом), Сергій Тичина, Анна Борисова, Іван Демченко.

У 2013 році гурту «Хрещатик» було присвоєно звання «Народний аматорський колектив профспілок України». 

Колектив неодноразово був нагороджений грамотами та подяками різних рівнів. На фестивалях та конкурсах займав перші та призові місця. Він відомий не лише в Черкаської області, а й за її межами.

За 15 років у репертуарі гурту «Хрещатик» понад 100 пісень, які виконуються в різних жанрах: народні, сучасні, патріотичні. Вони дарують людям радість, примножують духовні цінності та зберігають народні  традиції.

Зараз, під час війни, пісні  «Хрещатика» зігрівають та лікують душі українців. Вони допомагають нам не втрачати надію та вірити у перемогу України.

Дякуємо всім учасникам гурту  «Хрещатик», різних часів, за майстерність та професіоналізм!

Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, нових запальних пісень та мирного неба над головою! 


Пресцентр Черкаської обласної організації Профспілки 

 

 

 

Схожі публікації


Догори