Щасливі миті для наших дітей

Під час війни музи не мають мовчати, адже мистецтво допомагає українцям легше давати раду своїм переживанням, зцілює та дає сили і надію. Мистецтво компенсує відкладені бажання жити та творити в той час, коли з сусідньої держави приходять, щоб все зруйнувати, знищити, вбити.

Позитивну терапевтичну функцію в такий час мають театральні вистави не тільки на дорослих, але й на дітей, бо юні душі по-особливому реагують на тривогу, на страшні повідомлення про втрати, на суцільне горе, яке накрило нашу країну.

Діти з освітянських родин Тернопільщини переглянули 8 грудня 2023 року виставу-казку «Алладін» у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка. Із захопленням дивилися на акторів, які перевтілилися у неймовірних казкових героїв: Джина, принцесу Жасмин, Султана, Алладіна та його маму. Їхню гру доповнювали музика, пісні, танці, спецефекти.

Після вистави Святий Миколай та його помічники дарували дітям солоденькі подаруночки.

Хоч ранок розпочався тривожно, бо ж діти зі своїми педагогами-наставниками мали з’їжджатися до театру з різних куточків області, долаючи кілька десятків км, а через тривогу виїзд довелося затримати, але рідненькі ЗСУ зробили все можливе для того, щоб свято відбулося, і наші діти отримали позитивні емоції, порцію радості та гарний настрій.

Організатори та спонсори заходу – Тернопільська обласна, районна та територіальні профорганізації Збаражчини, Монастирищини, Теребовлянщини.


Тернопільська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори