Новорічні свята – то казка для дітей

Новорічні свята для дітей усіх поколінь асоціюються із казкою. Щороку Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України під час зимових канікул дарує дітям свято. Усі організаційні ланки області провели новорічні свята для дітей, і кожен з них отримав новорічний подарунок. Солодощам від обласного комітету Профспілки раділи майже 14 тисяч дітей членів Профспілки. А 600 дітей спілчан з усіх куточків Чернігівської області відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка і переглянули виставу «Мауглі».

Ця казка привела юних глядачів у світ індійських джунглів, сповнених пригод, таємниць та несподіванок, і  викликала надзвичайне захоплення  і незабутні враження у дітей від  гри акторів, світлових ефектів, костюмів героїв та декорацій. 

Найкращим показником задоволення від перегляду цієї вистави у ці зимові свята   є надія на наступну зустріч із чарівним світом мистецтва.

Канікули закінчилися, і діти пішли знову до школи, але святковий настрій і позитивні емоції від новорічних свят завжди залишаються з ними.

 

Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори