Новорічно-різдвяна радість

І дорослі, і малі з нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята!

Традиційно Рівненська обласна рада Профспілки працівників освіти і науки України дарує атмосферу дива і зимової казки для 1500 дітей спілчан. 

Цьогоріч дітлахи майже з усіх територій області були учасниками яскравих, веселих дійств у Рівненських театрах.

«Незвична історія трапилася одного разу в лісі... Маленька Червона Шапочка, дізналась про те, що її бабуся захворіла. Вона спекла чарівні пиріжки, щоб допомогти старенькій одужати. Так-так, саме чарівні! Бо коли щось хороше робиш сам і вперше – воно обов'язково буде чарівним...» – знайома усім з дитинства історія по-новому зазвучала на сцені обласного академічного музично-драматичного театру у виставі «Чарівні пиріжки Червоної Шапочки».

В Академічному обласному театрі ляльок малята знайомилися з історіями про козаків: як вони куліш варили, наречених рятували, сіль купували, мушкетерам допомагали… Та особливо захоплюючим виявився прохід козаків-акторів через льодяну печеру та дрімучий ліс до старого загадкового млина, щоб врятувати Різдво!…

У холі театрів добрий, щедрий Миколай з помічницею вручали солодкі подарунки з побажанням від Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України, щоб у Новий рік, в Різдво Христове усі були щасливі й здорові! А в кожній оселі колядники веселі щедро засіяли мир, добро і радість!

 

Рівненська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори