Урочисте закриття І зміни дитячого оздоровчого закладу «Мрія»

Ось і відбулося урочисте закриття І-ї зміни дитячого оздоровчого закладу «Мрія» Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Сто дітей працівників освіти провели у ньому 18 незабутніх днів. Директор табору Панченко С.Ф. спільно зі своєю професійною та досвідченою командою організували неймовірно насичену, змістовну та дуже цікаву програму відпочинку. А плавання в басейні, сонячні ванни та п’ятиразове збалансоване харчування сприяли оздоровленню відпочиваючих.

Кожного дня на дітей чекали різноманітні заходи: походи в зоопарк, до кінотеатру «Україна», до бібліотеки, прогулянка по Дніпру на теплоході; були проведені «Спортивний» та «Піратський» квести, спортивні естафети, відкриття Малих Олімпійських ігор; ігрові програми «Супер діти, супер вожаті» та «Клуб день народження», були обрані Містер та Міс табору «Мрія»; відбулися показові виступи кінологів, виступ Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру.

Уся зміна проходила у ритмі танцю під керівництвом молодих, досвідчених хореографів танцювальних колективів області, від яких усі в  захваті. На урочистому закритті діти спільно зі своїми наставниками продемонстрували майстерні та синхронні танцювальні рухи, які вони вивчали на протязі всього відпочинку. А танок у виконанні вихователів табору став справжньою родзинкою заходу.

Свято прощання з першою зміною табору було яскравим, веселим і водночас трішки сумним, адже завжди не хочеться прощатися з чимось насправді хорошим.

Діти задоволені відпочинком та оздоровленням. Щасливі, засмаглі, сповнені сил та незабутніх вражень, вони будуть довго пам'ятати про все цікаве, що відбувалося у таборі і обов’язково захочуть повернутися туди ще раз.

А на черзі друга зміна, яку діти чекають з нетерпінням…

Черкаський обком Профспілки

Схожі публікації


Догори