Свято-зустріч з обдарованою молоддю «Таланти Поділля – 2017»

18 травня 2017 року в приміщенні Вінницького державного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулося свято-зустріч з обдарованою молоддю «Таланти Поділля – 2017» переможцями та лауреатами міських та обласних олімпіад із різних предметів.

Нагороджувати обдаровану молодь та їхніх наставників прийшли: голова Вінницької обласної державної адміністрації В. В. Коровій, голова Вінницької обласної ради А. А. Олійник, міський голова САМоргунов,  заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації І. Д. Івасюк та голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С. Г. Пугачов.

Загалом цього року грошовими преміями та грамотами нагороджено 371 учнів та 314 педагогів, з обласного бюджету було виділено 352 тисячі гривень.

У період з 15 січня до 26 лютого поточного року проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 базових предметів.

У ІІІ етапі учнівських олімпіад взяли участь 1900 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, з них 952 учні стали призерами, в тому числі: 29 перемог на заключному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 14 – на захисті наукових робіт Малої академії наук, 137 учнів стали переможцями обласних олімпіад та вибороли диплом І ступеня, 320 – другого та 495 – третього ступенів.

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори