Обласні змагання з туристського багатоборства серед педпрацівників Вінниччини

11 травня 2017 року у c. Воробіївка Немирівського району Вінницької області відбулися 35-ті обласні змагання з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини.

Організаторами змагань уже впродовж трьох десятків років є обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки, Департамент освіти і науки Вінницької ОДА та обласний Центр дитячого і юнацького туризму та спорту.

На відкриття змагань завітали голова Вінницької обласної державної адміністрації – В.В. Коровій, представники ради освіти ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на чолі з головою Профспілки працівників освіти і науки Г.Ф. Трухановим, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА І.Д. Івасюк, заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації – начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та вихованої роботи – В.В. Буняк, голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С.Г. Пугачов, начальники відділів та управлінь освітою, голови районних та міських профорганізацій.

У змаганнях взяли участь 19 команд із районів та міст області. Команди педпрацівників змагалися в конкурсах із розпалювання багаття, встановлення наметів, збирання речей в туристичну сумку, в’язання вузлів, велосипедного, водного та пішого туризму.

Переможцями змагань стали команди – Вінницького району – І місце, м. Вінниця – ІІ та Козятинського району – ІІІ.

За рішенням Президії обкому Профспілки команди-переможці відзначені  цінними подарунками та грошовими преміями: за І місце – 2000 гривень, за ІІ – 1500 гривень, за ІІІ – 1000 гривень.

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори