Вивчення Положення про атестацію педпрацівників

Нещодавно для керівників закладів освіти, голів первинних профспілкових організацій, працівників відділу освіти Щирецької селищної територіальної громади, що на Львівщині, було проведено семінар-навчання з питань упровадження вимог нового Положення про атестацію педагогічних працівників. 

Презентував Положення заступник голови Львівської обласної організації  профспілки працівників освіти і науки України Мар'ян Калин. Професійно й доступно проаналізував усі нововведення та дав вичерпні відповіді на запитання присутніх. Детально розповів про присвоєння й підтвердження категорій і звань, про повноваження атестаційних комісій. 

На семінар було запрошено заступника голови Щирецької територіальної громади  із питань освіти Андрія Нагірного. Він ознайомив присутніх із фінансуванням освіти і станом навчальних закладів громади.

Рада територіальної організації профспілки Щирецької територіальної громади  щиро вдячна Мар’яну Калину й  Андрію Нагірному за участь у семінарі-навчанні та корисну й практичну інформацію, необхідну для роботи.

 

Ірини Зуб, 

голова Територіальної організації Профспілки Щирецької селищної територіальної громади

Схожі публікації


Догори